ТОВ «Будівельна фірма СЕРВІССТРОЙ» виробляє якісну продукцію для внутрішніх оздоблювальних робіт, яка впевнено завойовує визнання користувачів. Тепер у споживача з'явилася можливість купувати фарбу, грунтовку і іншу продукцію, яка ідеально наноситися на поверхню, закриваючи дрібні подряпини і має оптимальний період висихання.

ТМ FinHof - інноваційна продукція для внутрішніх оздоблювальних робіт

Наша компанія – багатопрофільне підприємство в сфері будівництва, ремонту і виробництва будівельних матеріалів. В свій повсякденній діяльності

використовуємо будівельні матеріали різних виробників, але не всі вони

задовольняють якістю і ціною.   Перш ніж розробити власну формулу ідеальних фарб, ми протестували продукцію найвідоміших брендів, визначили  недоліки, щоб запобігти їх появі у власному виробництві. Після тривалих досліджень і експериментів, методом проб і помилок, використовуючи допомогу технологів, колористів ми прийшли до мети!

Ми винайшли власну технологію виробництва фарб, грунтовок і випустили надійну лінію продукції. Клієнти, які випробували нашу продукцію на власних об'єктах - стали нашими постійними. Це говорить про те, що продукція ТМ FinHof має високу і оптимальну ціну.

 

ТМ FinHof - це екологічні та безпечні суміші без шкідливих домішок

Чому лінійка продукції для внутрішнього оздоблення FinHof - це найкраще рішення для всіх, хто піклується про своє здоров’я і бажає мати стильний інтер'єр в будинку?

 1. Компанія "СЕРВІССТРОЙ" є національним виробником всієї лінії продукції ТМ FinHof. Ми даємо гарантію та відповідаємо за якість, так як цінуємо власну репутацією. Крім того, ми пропонуємо вигідну ціну на правах виробника. Ніякої маржинальність, тільки наша власна вартість на всі вироби!
 1. Продукція ТМ FinHof сертифікована і відповідає всім санітарним вимогам МОЗ України, що підтверджує висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
 1. ТМ FinHof завойовує ринок серед будівельних компаній, які займаються ремонтом під ключ, власників елітних заміських комплексів і всіх, хто надає перевагу якісним матеріалам для реалізації ремонтних робіт у власному будинку / квартирі.

Переваги фарб ТМ FinHof:

 • ідеально наноситися на поверхню;
 • має оптимальний період висихання, що допомагає отримати ідеальну текстуру і рівний тон;
 • сумісна з різними інструментами для нанесення фарб (пензлика, валики пульверизатори інше);
 • адаптивна консистенція не залишає смуг;
 • приховує дрібні нерівності і подряпини, ідеально заповнюючи їх;
 • безпечний склад.

Переваги грунтовок ТМ FinHof:

 • швидко вбираються в пори поверхні та висихають;
 • має антисептичний ефект;
 • підходить під будь-який вид покриття (фарба, шпаклівка, шпалери, штукатурка, лак і навіть плитка);
 • безпечний склад.